Slapukų politika

Siekdami pagerinti Jūsų naršymą ir patirtį šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukai – tai nedidelės apimties informacijos elementai, kurie siunčiami į Jūsų įrenginį iš internetinės svetainės ir saugomi Jūsų kompiuteryje tam, kad būtų palengvintas naudojimasis mūsų internetine svetaine bei pritaikytas interneto svetainės turinys prie naudotojų poreikių. Kai vartotojas vėl grįžta į tą pačią internetinę svetainę, ji gali atkurti slapuke išsaugotą informaciją, siekiant informuoti internetinę svetainę apie ankstesnius vartotojo veiksmus joje.

Slapukai būna dvejopi – (1) laikinieji slapukai (arba seanso slapukai), kurie pašalinami, kai užveriama naršyklė, bei (2) nuolatiniai slapukai, kurie nėra pašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba baigiasi jų galiojimas.

Slapukų surinkta informacija mums leidžia užtikrinti galimybę nevaržomai naršyti mūsų internetinėje svetainėje bei lengviau suvokti vartotojų poreikius bei tobulinti svetainės lankytojų aptarnavimą. Naudojant slapukus Jūs esate atpažįstamas kaip svetainės lankytojas, taip pat slapukai naudojami atpažįstant sugrįžtantį vartotoją. Be kita ko, yra fiksuojami svetainės lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė svetainėje, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas bei kokia informacija yra dažniau skaitoma. Naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus pakartotinės rinkodaros tikslais, kuri pagrįsta naršymo veiksmais, pavyzdžiui, Jūsų paieškomis ar peržiūromis internetinėje svetainėje, tam, kad savo ir kitose svetainėse galėtumėme rodyti suasmenintą reklamą.

Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau esant poreikiui Jūs galite pakeisti savo internetinės naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami arba kaskart gautumėte pranešimą, kai interneto svetainėje prašoma naudoti slapuką. Informuojame, jog tokiu atveju, mūsų internetinės svetainės veikimas gali sulėtėti bei kai kurios iš svetainės funkcijų gali neveikti.

Informuojame, kad tuo atveju, kai naršote mūsų internetinėje svetainėje ir Jūsų nustatymai priima slapukus, tai laikoma Jūsų aiškiu sutikimu naudoti slapukus mūsų internetinėje svetainėje.